Wiodąca jakość za rozsądną cenę

Obecnie dostępna jest gama ponad 800 produktów ze znakiem „Wiodącej Marki” w Polsce oraz ponad 4700 w Europie.

W każdym sklepie E.Leclerc oferta produktów „Wiodąca Marka” jest dopasowana do Państwa potrzeb.

Szeroki wybór artykułów „Wiodącej Marki” tworzymy z myślą o naszych klientach. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty importowane oraz pochodzące od rodzimych przedsiębiorców, przygotowane na bazie tradycyjnych receptur. „Wiodąca Marka” to wysokiej jakości artykuły spożywcze, świeże i mrożone, napoje, alkohole, kosmetyki, chemia gospodarcza, a także artykuły gospodarstwa domowego.
W naszej ofercie znajdują się również produkty ekologiczne pod nazwą „BIO VILLAGE” (produkty spożywcze) i „UNI VERT” (produkty chemiczne). Ich asortyment jest wciąż poszerzany według zainteresowania klientów.

„Wiodąca Marka” oferuje także produkty bezglutenowe „CHAQUE JOUR SANS GLUTEN” Oznaczone są znakiem “przekreślonego kłosa”, który jest międzynarodowym symbolem żywności nie zawierającej glutenu. Szata graficzna jest jednolita dla wszystkich produktów co ułatwia klientom znalezienie ich na sklepowych półkach.

„Wiodąca Marka” to produkty z klasą, będące kwintesencją dobrego gustu i smaku, a najwyższą jakość potwierdzają analizy przeprowadzane regularnie w niezależnych laboratoriach oraz badania sensoryczne.
Nie bez znaczenia jest cena produktów „Wiodącej Marki” – dostępna dla każdego portfela.

Cukier trzcinowy 380 g
Pierniki w czekoladzie 400 g
Biszkopty 120 g
Herbata Pu-erh 20 saszetek

Ekonomia codziennych
oszczędności

€.C.O.+ to marka, do której należy ponad 600 artykułów satysfakcjonującej jakości i w stale niskich cenach. Wśród produktów ze znakiem €.C.O.+  klienci znajdą produkty spożywcze, świeże i mrożone, napoje, alkohole, kosmetyki, chemię gospodarczą, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Hasło marki €.C.O.+ to €konomia Codziennych Oszczędności, czyli niskie ceny produktów korzystnie wpływające na domowy budżet.

Jakość produktów jest stale kontrolowana w niezależnych laboratoriach.

Kwas cytrynowy 25 g
Pasztet drobiowy 130 g
Pianka o smaku waniliowym w polewie kakaowej 400g
Wafle z kremem o smaku śmietankowym 83g

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK